13 лютого в Івано-Франківську відбудеться концерт київського гурту Vivienne Mort

 
Добавлено: 2015-01-26 19:08:14 Афиша Культура
13 лютого в Івано-Франківську відбудеться презентація нової акустичної програми київського гурту Vivienne Mort.
 

Vivienne Mort анонсували вихід нового EP, реліз якого запланований на 13 лютого.  Нова платівка отримала назву «Filin» і складатиметься з 6 треків. Окрім двох абсолютно нових композицій, до треклісту увійшли вже відомі «Темно», «Голубка», «Грушечка» та “Лети” у новому звучанні. Vivienne Mort вирішили дати друге життя кільком композиціям через їх високу популярність серед любительських концертних записів. Щоб швидше видати відмічені слухачами пісні у студійній якості, музиканти фактично відмовилися від зимових святкувань та провели їх в активній роботі над новим альбомом у студіях Esthetic Sound та Звукоцех.

Нова платівка обіцяє бути акустичною, власне, як і нова концертна програма анонсованого туру. 13 ж лютого “Філін” розпочне свою подорож країною. За словами організаторів туру, презентація платівки відбудеться в 20 містах України і познайомитися з «Філіном» особисто зможуть в усіх регіонах країни.

Солістка і автор композицій Даніела Заюшкіна, як завжди, тендітно та алегорично висловлюється з приводу нового творіння: «Філін – найкращий друг, справжні почуття стосовно буття. Він занадто чесний, оточуючим поряд з ним незатишно, для пристойного життя він не згодиться, тому найкращим рішенням було зачинити його на ключ в тій дальній кімнаті, де зберігається хлам минулого. Він не боїться світла, він любить темряву, бо в ній не відволікається від споглядання правди, в той час як ти біжиш за нею у буревій подій. Твій Філін з самого початку знає істину і може розказати її тобі за умови, що ти дозволиш йому лишатися собою у будь-якому оточенні. Робити те, що хоче, ціною громадської думки про тебе. Це справжня дрібниця, але лише 1% людей йдуть на таке. Це люди з Філіном на плечі.”

 Зима, холод та довгі ночі. Час зайти до кімнати. Він і досі там, і ти послухай - він співає.

Найближчі концерти «Філін Туру»:

13 лютого – Івано-Франківськ

14 лютого – Ужгород

15 лютого – Мукачево

18 лютого – Червоноград

20 лютого – Луцьк

21 лютого – Житомир

22 лютого – Біла Церква.

Офіційні сторінки гурту:

http://viviennemort.com.ua/

https://www.facebook.com/vivienne.mort

http://vk.com/viviennemort

https://soundcloud.com/vivienne_mort

https://www.youtube.com/user/VivienneMortTV

https://itunes.apple.com/ua/artist/vivienne-mort/id92..

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты