Фестиваль Арт Поле 2014

 
Добавлено: 2014-06-23 15:10:47 Новости Культура
З 8 по 12 липня 2014 року в селі Уніж пройде традиційний фестиваль АртПоле
 

З 8 по 12 липня 2014 року традиційний фестиваль АртПоле пройде у форматі міжнародної творчої лабораторії ArtPole.IF. Переважну більшість проектів створено спеціально для неї  або вони безпосередньо народяться тут.

Подія, що має звичку змінювати свої локації, востаннє проходитиме в селі Уніж, розташованому серед величних краєвидів Дністровського каньйону.

Кордони і орнаменти — тема АртПоля цьогоріч. Визначити важливі знаки й символи, вигадати нові, відчути ритм їх повторення й створити актуальний орнамент. Разом відшукати нову форму, використовуючи різноманітні знання і набутий протягом останнього року спільний досвід.

Організатори проекту розповідають: «З огляду на події в нашій країні, ми вирішили змінити традиційну концепцію проведення фестивалю. Замість однієї масштабної події, відбудеться три, у різних регіонах України. Крим, Селезнівка Луганської області, де в травні вже проходило AtrPole.LU, і — ArtPole.IF, в Унежі на Івано-Франківщині. Цей трикутник для нас дуже важливий».

Під час події відбудеться презентація арт-об’єктів та перформансів від Мирослава Вайди, Анатолія Бєлова, Влада Креймера, Жанни Кадирової, Віталія Кохана, Яреми Стецика, Бенджаміна Коупа.

Протягом чотирьох днів роботи творчої лабораторії на гостей та безпосередніх учасників чекає насичена програма

  • Майстер-класи

Кераміка (цього року до відомих аудиторії «АртПоля» майстрів долучається один з найкращих кримських керамістів Рустрем Скібін), ціанотипія, лабораторія шуму, танець та імпровізація, дослідження звуку через традиційні українські пісні та ін.

  • Дитяча  програма

Акустична майстерня казки «Велике Вухо» та майстер-класи з традиційному індіанському житлі).

  • Відеопоезія та документальне кіно

Фільми від Міжнародного конкурсу відеопоезії Cyclop, Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та території документального кіно Babylon’13. Фрагменти з фільмів «Вівчарі» Остапа Костюка і «Бальзам» Дінари Ахтемової та зустрічі з режисерами.

  • Інтерактивні лекції та дискусії, які в творчому контексті розглянуть останні події в Україні.

11 липня на великій сцені ArtPole.IF Юрій Андрухович та музиканти з польського гурту Karbido представлять мультимедійний проект Atlas Estremo, створений спеціально для цієї події, до проекту також долучаться інші українські митці.

12 липня по завершенні проекту відбудеться грандіозний музичний концерт. В цей день учасники міжнародної творчої лабораторії ArtPole.IF презентуватимуть свої досягнення й відкриття, а на великій сцені виступлять музиканти з України, Польщі, Туреччини, Білорусі – Марк Токар Тріо, Duoduo, Aksak Balkаn Trio, Mavigiz, Vuraj, програма доповнюється.

Додаткова інформація про програму, митців і музичні гурти, а також про можливості доїзду і умови перебування  на http://www.artpole.org.html.

 Довідка:

Агенція «АртПоле» — фестивалі, концерти, виставки, вистави, читання та експериментальні проекти, які поєднують в собі різні напрямки сучасного і традиційного мистецтва.

«АртПоле» працює з митцями як з України, так і з інших країн. Деякі з них є всесвітньо відомими, деякі — талановитими дебютантами. Визначальною у виборі проектів до співпраці є якість мистецького твору. Також зазвичай «АртПоле» виступає організатором тих мистецьких подій, до яких має безпосереднє відношення — як ініціатор, автор або співавтор ідеї.

Наймасштабнішою подією агенції є однойменний фестиваль «АртПоле» — перший з українських openair’ів. Він поєднує експериментальну етнічну музику, лендарт та нетрадиційні майстер-класи з традиційних ремесел, сучасні технології і життя просто неба протягом тижня. Активне фестивальне життя триває цілий рік — у вигляді клубних концертів, виставок, нових сценаріїв, відео- та аудіоробіт, обміну ідеями, враженнями і емоціями в соціальних мережах.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты