Фестиваль Потяг До Яремче 2011

 
Добавлено: 2011-08-09 20:55:53 Новости Культура
Уже четвертий рік поспіль в Яремче відбудуться Dні сучасної української культури Потяг До Яремче
 

Уже четвертий рік поспіль в м. Яремче відбудуться Dні сучасної української культури “Потяг До Яремче”. Фестиваль і надалі залишається БЕЗКОШТОВНИМ для всіх гостей фестивалю. Цьогоріч “Потяг…” стане хорошим завершальним акордом фестивалного руху літа 2011. Проходитиме він 2 дні – 26 та 27 серпня!

Особливістю «Потягу Dо Яремче» є рівноцінне поєднання різних проявів сучасної української культури – музики, малярства, літератури, а також проведення майстер-класів та Великої Школи Дискусії (Huge Scola Discussion). Цього року “Потяг…” отримав доповнення – вагон 4Dії 4 You – Dумай. Dій. Dопомагай. Dосягай! Саме таким є гасло цьогорічного фестивалю і з такими словами та настроями ми вирушаємо на Dні сучасної української культури “Потяг Dо Яремче”. Його метою є пропагування української культури та традицій в сучасному її вияві, а також дати можливість молодим письменникам, виконавцям та митцям проявити свої сили та взяти участь у фестивалі разом з легендами кожного з цих напрямків культури.

Новим цього року є формат літературної частини – вона перетвориться з презентації творів – у «живу розмову» та дискусію через Романтику та Прагматику між “легендами сучасності” та “легендами майбутнього”. До розмови будуть запрошені люди різних спрямувань та різного віку – митці, відомі люди бізнесу, співаки, журналісти, і звісно, – письменники та поети, які й розбавлятимуть дискусійні розмови читанням своїх творів. Окрім того цьогорічною темою Великої Школи Дискусії стане тема Любові – «На Dенці серця. ЛЮБОВ – це…»

Родзинкою цього свята буде створення музичного фільму під назвою «Потяг Dо Яремче». Як і створення самого свята-фестивалю українського сучасного мистецтва «Потяг Dо Яремче», так і його продовження у видозмінах, був і залишається Володимир Івасюк! Саме він завжди мав велике бажання щиро творити та пропагувати гарну українську культуру для людей різного покоління! Йому це в свій час дуже добре вдалось, і ми маємо гарний спогад у вигляді музичного фільму «Червона рута»!

І тепер, через 40 років після зйомок кінострічки “Червона рута” ми маємо намір відтворити атмосферу знімання фільму з повторенням улюблених пісень Володимира Івасюка! 

Програма фестивалю «Потяг До Яремче» 2011


П’ятниця 26.08.2011 р.
протягом дня - Зйомки музичної кінострічки «Потяг до Яремче» – основна частина фестивальної програми (Територія фестивалю, кіноплатформи)
09:00-12:00 Музично-екологічний проект “Карпатський ПрОТЯГ” (Потяг Івано-Франківськ – Рахів)
19:00-22:00 Виступ молодих гуртів «Молодий Rock. Транскарпатія» на Великій сцені (оновлюється) (Сцена)
22:00-23:00 Виступ хед-лайнера першого концертного дня фестивалю – гурту «КораЛЛі” (Сцена)

Cубота 27.08.2011 р.
протягом дня Зйомки музичної кінострічки «Потяг до Яремче» – основна частина фестивальної програми (Територія фестивалю, кіноплатформи, сцена)
12:00-17:00 Велика Школа Дискусії через Прозу та Поезію – Школа Дискусії та літературна частина (оновлюється) (Будинок культури)
12:00-18:00 Боді-арт від художньої групи Яреми Стецика (Площа біля сцени)
12:00-18:00 Перформенс художника Юрія Писаря (створення великоформатної картини просто неба) (Площа біля сцени)
12:00-18:00 Музичний ґанок (живе караоке) під керівництвом Романа Калина (Площа біля сцени)
12:00-18:00 Майстер-клас плетіння ляльки-мотанки від Надії Щерби
12:00-18:00 Майстер-клас по художньому розпису одягу від Михайла Тимчука
12:00-19:00 Гуцульська кухня для гостей фестивалю (Площа біля сцени)
19:00-23:00 Великий концерт за участі відомих гуртів (оновлюється) (Сцена)

 
 
|
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты