Porto Franko ГогольFest 2016

 
Добавлено: 2016-05-24 15:20:49 Новости Культура
8-12 червня 2016 року пройде фестиваль Porto Franko ГогольFest.
 

8-12 червня 2016 року пройде фестиваль Porto Franko ГогольFest в Івано-Франківську. В рамках фестивалю буде представлено театр з міста Магдебург (Німеччина), Тбіліський академічний театр імені К. Марджанішвілі (Грузія), спільний танцювально-театрально-хореографічний проект Іспанії та України, Центр Сучасного Мистецтва «Дах» (Київ, Україна). Львівський академічний духовний театр з оперою «Йов», яку вперше представили минулого року у Києві, потім побачив Пекін, Нью-Йорк, Філадельфія та Стенфорд. А також, безперечно, ексклюзивна вистава івано-франківського обласного муздрамтеатру «Три сестри» за драмою А.Чехова.

Ще однією новинкою театральної програми виступить гурт Карбідо. Гурт Karbido (Карбідо) - польський експериментально-інструментальний гурт. Виступ Karbido в рамках PORTO Franko Гогольfest поєднає у своїх виступах музичний супровід, відеомапінг і театральний перформенс. Польський рок-гурт виступатиме на території Палацу Потоцьких, на спеціальній сцені, яка протягом фестивалю буде приймати як театральні та музичні перфрменси, так і багато інших програм.

В рамках фестивалю буде представлено декілька стрічок: як українських, так і міжнародних. В основному це будуть короткометражки, а також документальні фільми. Відтак, стилі та жанри абсолютно різні. Разом із тим, буде мультиплікація. Варто наголосити, що програма кінопоказів відбуватиметься у театрі кіно «Люм’єр», а сама локація матиме назву «Гранд кафе». 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты