Телерадиокомпании Ивано-Франковскa

 
Информация по вашему запросу отсутствует. Если у вас есть информация для этого раздела, ее можно добавить через админпанель.


На данный момент в разделе "Телерадиокомпании Ивано-Франковскa " нет актуальной информации. В случае если вы имеете нужную информацию, подходящую для страницы "Телерадиокомпании Ивано-Франковскa " Вы ее можете добавить:
Добавить компанию Добавить новость

Другие компании в городе

0

Курси англійської мови Профі-Центр

Тип: Курси англійської мови

Івано-Франківськ, вулиця Бельведерська, 2-А

+380 (342) 54-33-54

Наша компанія створена для людей, які прагнуть більшого у цьому житті. Для тих, хто готовий самовдосконалюватись, йти вперед, підкоряти вершити та не зупинятися на досягнутому.   Наша місія – забезпечення можливостей ширшого спілкування людей, їх самовдосконалення та розвитку завдяки дотриманню загальнолюдських цінностей і використанню інноваційних

 
 
0

Ювелірний Дім ZARINA

Тип: Ювелірний Дім

Івано-Франківськ, вулиця Шашкевича, 2

+380 (342) 71-90-10, +380 (63) 979-92-65

Історія ZARINA - це шлях бездоганного стилю, який в собі поєднує кращі традиції ювелірів, останні тренди світової моди і бездоганність європейського смаку.  Приміряючи різні комбінації і поєднання дорогоцінних металів і каменів, бренд продовжує лінію ювелірних прикрас в стилі модної класики. У моделях використовуються діаманти, рубіни, смарагди, сапфіри,

 
 
0

Продаж авіаквитків Авіакаса

Тип: Продаж авіаквитків

Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, 4/202

+380 (95) 512-05-15, +380 (98) 512-05-15

 
0

Фітнес клуб Апельсин

Тип: Фітнес клуб

Івано-Франківськ, вулиця Сахарова, 25-а

+380 (50) 185-01-14, +380 (95) 530-06-08

Програма клубу «Апельсин» - це 40-хвилинне колове тренування, яке включає в себе спеціально розроблену програму для корекції фігури, зниження маси тіла та для підтримки тонусу м”язів.  Всього за 40 хвилин щодня Ви зможете схуднути, привести організм в тонус, покращити обмін речовин та отримати бездоганну фігуру. Система нашого клубу розроблена спеціально

 
 
0

Консалтинговий візовий центр Visa Start

Тип: Консалтинговий візовий центр

Івано-Франківськ, вулиця Володимира Великого, 14

+380 (95) 88 81 598, +380 (68) 29 00 999

Мережа консалтингових візових центрів "VisaStart" - це команда відданих своїй справі людей, які взяли за правило прикладати максимум зусиль, щоб допомогти людям подолати кордони. Ми надаємо повний спектр послуг по отриманню віз, працевлаштування закордоном, страхування та планування подорожей.

 
 
 
 
 
 

Телерадиокомпании Ивано-Франковскa старый и проверенный способ передачи различной информации.  Да и адреса Телерадиокомпаний в Ивано-Франковске сегодня не являются секретом, и вы без особого труда сможете отыскать их с помощью интерактивной электронной городской карты.

Жителям города Ивано-Франковск должно быть интересно, что здесь нет такого понятия как штампы, печати, как исключение может использоваться графический дизайн, а основной доход, который фактически кормит как работников, так и хозяев этого бизнеса есть реклама в Ивано-Франковскa. И если вы хотите рекламировать свои товары или услуги, то есть небольшая база мест в Ивано-Франковске, с помощью которых вы сможете туда без особого труда попасть. Ну а подробную информацию поможет найти сайт города Ивано-Франковск.


 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты