"Центр професійно-технічної освіти № 1" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(0342) 55-44-87, (0342) 55-46-37
Полное название: Центр професійно-технічної освіти № 1
Еще названия:Центр профессионально-технического образования № 1
Категории:
 • ПТУ, техникумы, коледжы Ивано-Франковскa
 • Сайт:http://cpto1.if.ua

  Последние новости

  Все новости
   

  Кращі професійно-технічні навчальні заклади (ПТУ) України

  Кращі професійно-технічні навчальні заклади (ПТУ) України
  Добавлено 2014-08-05 13:47:15

  Сучасні реалії все більше засвідчують, що освіта відіграє одну із найважливіших ролей у житті людини. Влаштуватись на роботу, тим паче на хорошу, без диплома та відповідних знань – практично неможливо. ...

   
  Читать Дальше
   

  Центр професійно-технічної освіти № 1

  Вже понад сорок років Центр ПТО №1 готує висококваліфікованих робітників для сфери обслуговування населення не тільки Івано-Франківщини, а й всієї України. За цей час багато юнаків та дівчат безкоштовно здобули професії кравця, закрійника, перукаря та майстра манікюру. Більшість наших випускників пов’язали свою долю з обраною професією і досягли значних успіхів, ствердившись, як професіонали, створивли стабільне економічне підгрунтя як для себе, так і для своїх родин, бо гарний майстер завжди був і залишається затребуваний суспільством. А випускники, які обрали інший  професійний шлях, здобули безліч корисних навичок, які обовязково стануть у пригоді протягом життя. 

  Наш навчальний заклад пропонує актуальні професії сфери послуг побутового обслуговування. Для проведення навчально-виробничого процесу у Центрі створена сучасна навчально- матеріальна база:

   - 30 майстерень;

  - 32 навчальні кабінети та лабораторії з спеціальних та загальноосвітніх дисциплін;

  - 2 комп’ютерні кабінети;

  - САПР (система автоматизованого проектування одягу);

  - 2 спортивні , ігровий та гімнастичний зали.

  На базі училища відкритий навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну. САПР, який дозволяє проводити навчання учнів за професією «Кравець» та «Закрійник» на найсучаснішому обладнанні з використанням новітніх технологій, застосовувати їх при наданні послуг  населенню. На базі нашого Центру проходять підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації майстри виробничого навчання швейної галузі навчальних закладів профтехосвіти України.

  "Центр професійно-технічної освіти № 1" находится по адресу: Ивано-Франковск, вул. Тисменицька, 246. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Центр професійно-технічної освіти № 1", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Ивано-Франковск, вул. Тисменицька, 246"! Если Вам нравится "Центр професійно-технічної освіти № 1" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Ивано-Франковский колледж ЛНАУ 0,366 км.
  Центр професійно-технічної освіти № 1 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты