"Люм`єр" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:50 55 00, 50 55 55, 066 992 0000
Полное название: Театр Кіно Люм`єр
Еще названия:Люмер
Категории:
 • Кинотеатры Ивано-Франковскa
 • Сайт:http://www.kinolumiere.com

  Последние новости

  Все новости
   

  Porto Franko ГогольFest 2016

  Porto Franko ГогольFest 2016
  Добавлено 2016-05-24 15:20:49

  8-12 червня 2016 року пройде фестиваль Porto Franko ГогольFest в Івано-Франківську. В рамках фестивалю буде представлено театр з міста Магдебург (Німеччина), Тбіліський академічний театр імені К. Марджанішвілі ...

   
  Читать Дальше
   

  Свято винограду та вина в Івано-Франківську

  Свято винограду та вина в Івано-Франківську
  Добавлено 2015-08-20 16:41:59

  29-30 серпня в місті Івано-Франківськ на Вічевому майдані планується проведення фестивалю "Свято винограду та вина". Концепція заходу полягає у популяризації виноградарства на Прикарпатті та поширенні ...

   
  Читать Дальше
   

  Театр Кіно Люм`єр

  Театр Кіно «Люм'єр» - відпочинковий комплекс, що знаходиться в самому центрі міста Івано-Франківська.

  Інфраструктура театру кіно «Люм’єр»:

  - зали – Смарагдовий ( 247 місць, Love seats) та Рубіновий (147 місць, VIP-зона з окремим входом);
  - крісла – ортопедичні крісла підвищеної комфортності компанії «Euroseating» (Іспанія);
  - звук – семиканальна звукова система компанії Dolby Laboratories (Великобританія);
  - акустика – акустичні системи фірми JBL
  - проектор – американської фірми Cristie
  1 поверх - кав’ярня «Зерно істини» - зал для некурящих (24 місця), зал для курящих (40 місць).

  2 поверх – «Пивне кафе» з літньою терасою

  3 поверх – кінобар «Сінема» - некурящий зал (40 місць)


  Ігор Максимів – автор дизайн-проекту:
  Сама будівля кінотеатру 1929 р. – надворі панував тоді Ар-деко –останній з великих стилів , якраз у період між двома світовими. Глянець і металевий блиск, використання фактурних поверхонь, запозичення орнаментальних мотивів древніх культур є характерними ознаками цього стилю.
  А ще Ар-деко називають стилем золотого часу Голівуду. То як же було втриматися в рамках розумного, коли сам стиль Храму наймасовішого з мистецтв (вибачайте за пафос ) нам диктує свої правила! Якщо Храм - то з колонами. Нехай з кіноплівки, але обов,язково золотої! Та ще й на тлі пурпурових стін! Таким підкреслено-урочистим задумано інтер’єр касового залу кінотеатру, який першим справляє враження на відвідувача.
  Фойє-бар першого поверху – за основу взяли кольори театральної зали –насичений червоний та золотий. До речі, зі стелею тут ми поступили зовсім брутально - відкрили і залишили голими балки залізобетонного перекриття, тільки в незручних місцях прикривши конструктивний “сором” гіпсокартоном. І все це здобрили покриттям золотого кольору. Текстиль позаду зручного дивану для очікування сеансу – то є натяк на театральну завісу. А форма світильників запозичена з театральної гримерки - все разом працює на головну ідею - ви опинились у кіноТЕАТРІ.
  На сходовій, що веде на другий та третій поверхи, небезпідставно зявилось мозаїчне покриття - замовники дбали і про довговічність використовуваних матеріалів. Логічним продовженням цієї ідеї стало використання мозаїки в інтер’єрі кав’ярні першого поверху. Елементи поручнів, що нагадують проміння сходу сонця – пряме запозичення того періоду, коли модним стало звернення до символів древнього Єгипту. І все це на тлі насиченого темно коричневого кольору- він теж став популярним в епоху Ар-деко.

  Поштовхом до створення інтер,єру другого поверху кінотеатру були кольори пивної пляшки. Дзеркала тут змушені були ввести для візуального розширення вузького і довгого приміщення. До того ж вони буквально несуть на собі певне змістовне навантаження: уважне око розпізнає шишки хмелю, які жартома вплели у нібито автентичний декошний мотив, що прикрашає кожну дзеркальну панель пивного кафе.

  Головна ідея інтер’єру третього поверху - кольоровий контраст- на згадку про чорно-біле кіно. Глянцева чорна підлога, виготовлена з нових для нашого ринку матеріалів, і в контрасті до неї світлі, майже білі стіни та стеля. Особливо приємними для ока є панелі – натуральний дубовий шпон, що набирався в шаховому порядку чергування напрямку волокон. Замовники не заперечували навіть проти, здавалось, би зайвих витрат на декоративні екрани для приладів опалення – усе задля ідеї створення автентичного, правдиво тогочасного інтер,єру. Усі елементи оздоблення кінотеатру розроблялись після детального ознайомлення із тогочасними взірцями архітектури та предметів побуту . І особливо приємним було те, що замовники брали активну участь у цьому процесі (обміну інформацією).  
  А починалось все з того, як назвуть відреставрований заклад. Серед безлічі варіантів до фінішу дійшов вже добре знайомий всьому місту - Люм,єр. Кінотеатр названо на честь родоначальників кінематографу, братів Люм,єр. Що в перекладі з їм рідної французької значить світло.

   

  "Театр Кіно Люм`єр" находится по адресу: Івано-Франківськ вул. Грушевського, 3. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Люм`єр", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Івано-Франківськ вул. Грушевського, 3"! Если Вам нравится "Люм`єр" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Театр Кіно Люм`єр 0 км.
  Кінотеатр Космос 0,881 км.
  Кінотеатр Люм'єр 0,003 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты