Театр Кіно Люм`єр

 
 

Описание Люм`єр:

Театр Кіно «Люм'єр» - відпочинковий комплекс, що знаходиться в самому центрі міста Івано-Франківська.

Інфраструктура театру кіно «Люм’єр»:

- зали – Смарагдовий ( 247 місць, Love seats) та Рубіновий (147 місць, VIP-зона з окремим входом);
- крісла – ортопедичні крісла підвищеної комфортності компанії «Euroseating» (Іспанія);
- звук – семиканальна звукова система компанії Dolby Laboratories (Великобританія);
- акустика – акустичні системи фірми JBL
- проектор – американської фірми Cristie
1 поверх - кав’ярня «Зерно істини» - зал для некурящих (24 місця), зал для курящих (40 місць).

2 поверх – «Пивне кафе» з літньою терасою

3 поверх – кінобар «Сінема» - некурящий зал (40 місць)


Ігор Максимів – автор дизайн-проекту:
Сама будівля кінотеатру 1929 р. – надворі панував тоді Ар-деко –останній з великих стилів , якраз у період між двома світовими. Глянець і металевий блиск, використання фактурних поверхонь, запозичення орнаментальних мотивів древніх культур є характерними ознаками цього стилю.
А ще Ар-деко називають стилем золотого часу Голівуду. То як же було втриматися в рамках розумного, коли сам стиль Храму наймасовішого з мистецтв (вибачайте за пафос ) нам диктує свої правила! Якщо Храм - то з колонами. Нехай з кіноплівки, але обов,язково золотої! Та ще й на тлі пурпурових стін! Таким підкреслено-урочистим задумано інтер’єр касового залу кінотеатру, який першим справляє враження на відвідувача.
Фойє-бар першого поверху – за основу взяли кольори театральної зали –насичений червоний та золотий. До речі, зі стелею тут ми поступили зовсім брутально - відкрили і залишили голими балки залізобетонного перекриття, тільки в незручних місцях прикривши конструктивний “сором” гіпсокартоном. І все це здобрили покриттям золотого кольору. Текстиль позаду зручного дивану для очікування сеансу – то є натяк на театральну завісу. А форма світильників запозичена з театральної гримерки - все разом працює на головну ідею - ви опинились у кіноТЕАТРІ.
На сходовій, що веде на другий та третій поверхи, небезпідставно зявилось мозаїчне покриття - замовники дбали і про довговічність використовуваних матеріалів. Логічним продовженням цієї ідеї стало використання мозаїки в інтер’єрі кав’ярні першого поверху. Елементи поручнів, що нагадують проміння сходу сонця – пряме запозичення того періоду, коли модним стало звернення до символів древнього Єгипту. І все це на тлі насиченого темно коричневого кольору- він теж став популярним в епоху Ар-деко.

Поштовхом до створення інтер,єру другого поверху кінотеатру були кольори пивної пляшки. Дзеркала тут змушені були ввести для візуального розширення вузького і довгого приміщення. До того ж вони буквально несуть на собі певне змістовне навантаження: уважне око розпізнає шишки хмелю, які жартома вплели у нібито автентичний декошний мотив, що прикрашає кожну дзеркальну панель пивного кафе.

Головна ідея інтер’єру третього поверху - кольоровий контраст- на згадку про чорно-біле кіно. Глянцева чорна підлога, виготовлена з нових для нашого ринку матеріалів, і в контрасті до неї світлі, майже білі стіни та стеля. Особливо приємними для ока є панелі – натуральний дубовий шпон, що набирався в шаховому порядку чергування напрямку волокон. Замовники не заперечували навіть проти, здавалось, би зайвих витрат на декоративні екрани для приладів опалення – усе задля ідеї створення автентичного, правдиво тогочасного інтер,єру. Усі елементи оздоблення кінотеатру розроблялись після детального ознайомлення із тогочасними взірцями архітектури та предметів побуту . І особливо приємним було те, що замовники брали активну участь у цьому процесі (обміну інформацією).  
А починалось все з того, як назвуть відреставрований заклад. Серед безлічі варіантів до фінішу дійшов вже добре знайомий всьому місту - Люм,єр. Кінотеатр названо на честь родоначальників кінематографу, братів Люм,єр. Що в перекладі з їм рідної французької значить світло.

 

"Театр Кіно Люм`єр" находится по адресу: Івано-Франківськ вул. Грушевського, 3. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Люм`єр", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Івано-Франківськ вул. Грушевського, 3"! Если Вам нравится "Люм`єр" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

 

Дополнительно о "Люм`єр". Контакты:

Полное название: Театр Кіно Люм`єр
Еще названия:Люмер
Адрес:
Івано-Франківськ вул. Грушевського, 3, Ивано-Франковск Найти на карте
Телефон:50 55 00, 50 55 55, 066 992 0000
Категории:
 • Кинотеатры Ивано-Франковскa
 • Сайт:http://www.kinolumiere.com
  Еще никто не добавил "Театр Кіно Люм`єр" в свой каталог.
   
   
   

  Отзывы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!

  Еще компании

   

  Клуб Бетфорд

  Тип: Клуб

  Ивано-Франковск, ул. Крайкивского, 1-Б

   

  Кінотеатр Космос

  Тип: Кінотеатр

  Ивано-Франковск, ул. Независимости, 97

  Автоответчик: (0342) 50-30-55 Бронирование билетов: (0342) 50-26-25

   

  Відпочинковий комплекс Козацький острів

  Тип: Відпочинковий комплекс

  Ивано-Франковск, с. Чорнолізці, вул. Панська, 1

  0963135303

   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты
  Загрузка...