"Sport Town" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+380 (95) 308-45-45, +380 (67) 102-06-00
Полное название: Спортивний клуб Sport Town
Категории:
 • Спорткомплексы Ивано-Франковскa
 • Сайт:http://www.sporttown.com.ua

  Спортивний клуб Sport Town

  Sport Town - це спортивний клуб, який має зручне місце розташування та поєднання всіх необхідних умов для занять спортом, фітнесом та доглядом за своїм тілом. Заняття в нашому спортивному клубі гарантують Вам приємне проведення часу з користю для Вашого організму. В тренажерному залі Ви можете займатися як самостійно, так і разом з персональним тренером.  Фіто-бар є невід’ємною частиною Sport Town. Саме тут Ви зможете замовити свіжо вижаті соки, фіто чаї, які мають самий широкий спектр дії на організм.

  Особливістю нашого спортивного клубу є Woman’s room- це зал, обладнаний кардіо тренажерами та спеціалізованими тренажерами для жінок. Також до Вашої уваги спеціалізовані зали для проведення занять з аеробіки, пілатес, йоги, фітнес-йоги, степ-аеробіки, стрип-пластики. Після тренувань, Ви можете відвідати Spa-зону. 

   В комплексі працює реабілітаційний центр, фахівці , якого розробляють і виконують індивідуальний план фізичної реабілітації у співпраці з іншими спеціалістами та нашими тренерами.

  "Спортивний клуб Sport Town" находится по адресу: Івано-Франківськ, вулиця Галицька, 43-Б. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Sport Town", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Івано-Франківськ, вулиця Галицька, 43-Б"! Если Вам нравится "Sport Town" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Йога центр Івано-Франківської школи йоги 0,705 км.
  Клуб тайского бокса Спарта 0,58 км.
  Спортивний клуб Sport Town 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты