Виготовлення поліетиленових пакетів

 
Добавлено: 2014-06-06 13:30:04 Новости Услуги
Компания: Фирма ЛОГОГРУП
Виготовлення поліетиленових пакетів різних розмірів та тиражів з логотипом (рекламою) замовника
 

Компанія «LogoGroup»  займається виробництвом і продажем поліетиленових пакетів, гнучкої пакувальної плівки та іншої поліетиленової та поліпропіленової упаковки. «LogoGroup» засновано в 2008 році, але вже за цей короткий термін наша компанія налагодила співпрацю з більш ніж сотнею компаній з різних регіонів України.

Ми виготовляємо упаковку для швейних підприємств, підприємств харчової промисловості, промисловості будівельних матеріалів таінших галузей народного господарства. Діяльність компанії характеризується динамічним розвитком, постійним вдосконаленням технології виробництва, розширенням парку устаткування, збільшенням асортименту товарів та безперервним удосконаленням якості продукції.

Наша компанія виготовляє пакети типу «майка», пакети «врізна ручка (банан)», пакети з петлевою ручкою, пакети під шини, пакети «фасовка», пакети-вкладиші, а також ми приймаємо замовлення на виготовлення упаковки в рулонах з ламінованої та поліпропіленової плівки.

Ми цінуємо кожного Клієнта, і використовуємо індивідуальний підхід до кожного з них, що в свою чергу сприяє максимально успішній співпраці. ТОВ «LogoGroup» пропонує повний цикл послуг: від розробки дизайну до своєчасної доставки замовлення Клієнту.

Запрошуємо Вас до співпраці! Ми впевнені, що вона буде плідною та взаємовигідною.

 www.logogroup.com.ua т. (0342) 54-37-72, (050) 84-20-688, (098) 82-98-912

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты